„Oceniajcie i głosujcie” – Piotr Przytocki – pytania i pierwsze kometarze

Pierwszym kandydatem na stanowisko Prezydenta Krosna jest pełniący tę funkcję 8 rok- Piotr Przytocki. W tegorocznych wyborach wystartuje jako kandydat niezależny. Wystartuje również jako lider na liście wyborczej Platformy Obywatelskiej do Sejmiku Wojewódzkiego.  Pytamy Prezydenta o jego decyzję oraz o sytuację finansową miasta. Rozmawialiśmy również ze znanymi krośnianami i przedstawicielami różnych zawodów, co sądzą o jego decyzji o kandydowaniu i dotychczasowej prezydenturze.

W dniu rozmowy, dzień po informacji o kandydowaniu minęło 2859 dni od zwycięstwa w wyborach 2002 roku.

Dlaczego zdecydował się Pan na ogłoszenie, że będzie kandydował na Prezydenta Krosna i Radnego Sejmiku właśnie w siedzibie podkarpackiej PO?

Piotr PrzytockiDecyzja o poparciu mojej osoby to był pomysł zarządu Platformy Obywatelskiej w Rzeszowie. Jednocześnie zaproponowano mi kandydowanie do sejmiku z listy PO. Współpracuję z wieloma posłami tej partii przy realizacji projektów i zapewne z tego powodu, że nam się ta współpraca układa to zostałem zauważony i poproszony o bliższą współpracę. Sejmik wymaga tego aby byli w nim dobrzy kandydaci, dobrzy radni i żeby nie było monolitów bo wtedy nie ma rozwoju. Musi też być dobra konkurencja, bo ona sprzyja rozwojowi.

Opozycja zarzuca Panu, że miasto jest zadłużone. Jak Pan ocenia sytuację finansową miasta?

Piotr Przytocki – Finanse miasta są w bardzo dobrej kondycji. Instytucje finansowe oceniają nas wysoko. Jesteśmy w 15- nastce najbardziej wypłacalnych miast w Polsce. Wypracowujemy zysk. Mówiąc obrazowo nie zjadamy swojego ogona.

Jak w kilku słowach zachęcił by Pan wyborców do głosowania na Pana?

Oceniajcie i głosujcie.

PYTANIA I KOMENTARZE :

Piotr Przytocki będzie ubiegał się po raz trzeci o stanowisko Prezydeta Krosna. Będzie również liderem na liście wyborczej PO do Sejmiku Podkarpackiego. Jak by Pan to skomentował?

Jerzy Borcz Radny Sejmiku Wojewódzkiego, Wiceprzewodniczący Komisji Rozwoju Regionalnego Z punktu widzenia partii zaproszenie Piotra Przytockiego na kandydata do Sejmiku Wojewódzkiego oraz poparcie go w wyborach na Prezydenta Krosna jest bardzo dobrym posunięciem. Partie „zbroją się” na wybory samorządowe ponieważ to właśnie w Sejmiki Wojewódzkie dysponują dużymi pieniędzmi w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych.

Jak ocenia Pan współpracę z Prezydentem Przytockim w kontaktach z krośnieńskimi przedsiębiorcami?

Zbigniew Ungeheuer – Prezydent Unii Przedsiębiorców i Właścicieli Nieruchomości w Krośnie– Pamiętam te czasy, kiedy pan Piotr Przytocki był częstym uczestnikiem spotkań Unii Przedsiębiorców i Właścicieli Nieruchomości w Piwnicy Wójtowskiej. Wtedy to powstał pomysł aby stworzyć apolityczne ugrupowanie ludzi, którzy chcą zrobić coś dla rozwoju miasta Krosna. Powstało „Samorządne Krosno” a kandydatem na prezydenta został Piotr Przytocki. Prezydent, lub któryś z jego współpracowników zawsze odpowiadali na zaproszenia Unii Przedsiębiorców. W trakcie rozmów, gdy pojawiały się jakieś kwestie problemowe, zawsze były wyjaśniane w sposób kulturalny i dochodzono do kompromisów. Dotychczasowe sprawowanie urzędu przez Przytockiego oceniam dobrze, pomimo pojawiających się niekiedy różnic w poglądach ale nie urodził się jeszcze taki, który wszystkim mógłby dogodzić. W związku z tym, iż Unia Przedsiębiorców zawsze wspierała działania prezydenta, to życzę mu kolejnej wygranej i wszelkiej pomyślności.

Jak ocenia Pan współprace Prezydenta z Podkarpackim NSZZ ” Solidarność”?

Tadeusz Majchrowicz – Przewodniczący Zarządu Regionu Podkarpacie NSZZ ” Solidarność” – Piotr Przytocki podkreśla , że jest kandydatem niezależnym . Popierany przez PO i zgłaszany , więc ? Jeśli chodzi o współpracę z Zarządem Regionu to nie można nic powiedzieć , bo tak naprawdę jej nie było . Nie pojawił się Pan Prezydent na żadnej imprezie organizowanej przez nasz Region , co jest dla mnie jednoznaczne , że nie traktuje „Solidarności” jako poważnego partnera społecznego . Nie widzę więc powodu , żeby np. popierać Jego kandydaturę i zapewne by sobie tego nie życzył , bo jest niezależnym, bezpartyjnym kandydatem .

Jak oceniasz współpracę młodzieży z Prezydentem Przytockim?

Katarzyna Janocha Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Krosna– Zawsze jak coś trzeba było, to nam pomagał. Wiele postulatów Krośnieńskiego Parlamentu Dzieci i Młodzieży  zostało zrealizowanych. Jako przedstawiciel MRMK nie mam nic do zarzucenia prezydentowi Przytockiemu.

Jak ocenia Pan pracę Piotra Przytockiego na stanowisku Prezydenta?

Piotr Dwernicki – krośnieński przedsiębiorca: Widzę, że coś się w Krośnie dzieje pozytywnego tyle, że ja nie wiem czyja to zasługa, czy to jest zasługa Prezydenta Przytockiego? Rady miasta? Nie wiem. Moim zdaniem widać w Krośnie dużo dobrego mam jednak doświadczenia, że pewne sprawy są przeprowadzane dość opieszale. Mam na myśli np. budowę kanalizacji.

red

98 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. Kropidło napisał(a):

  Umiłowani, nie dajcie się zwieść ateistom i bezbożnikom. Drogi i mosty należy poświęcić Panu Naszemu. Żal wam tych marnych kilkudziesięciu tysięcy złotych? Zawierzcie Matce Kościoła i Jego Ekscelencji Arcypasterzowi naszemu swoje bezpieczeństwo na drogach, bo przecież bezpieczeństwo najważniejsze, bezpieczeństwo nieśmiertelnych dusz aby do bram piekieł nie trafiły po wypadku na drodze ale otrzymały życie wieczne w Panu Naszym. Amen

 2. kacper napisał(a):

  A przypomnijcie sobie księże Kropidło: rok, bodajże 1998, miejscowość Połomia koło Rzeszowa. Pan Biskup, odpust, wypadek…. Złóżcie te fakty do kupy!!!
  Może ktoś to pamięta?

 3. Bufon napisał(a):

  Prowokatorze… Zapiszcie się do SLD… chodź podobno Twoja już tam była. Startowała z Juchą, Brają Hanuskiem, MIką i resztą. Jak wam się Przytocki nie podoba to wracajcie do korzeni. http://www.krosno24.pl/wybory2002.php?podstr=komitety/sld-up/kandydaci

  Pan Ungeheuer 100 razy lepszy i 100 razy więcej zrobił niż ona. Ona tylko się drze i nic z tego nie wynika. Nadęta jak bufon.

 4. lepszy napisał(a):

  I dostała największą ilość głosów:)

 5. Kropidło napisał(a):

  Oj nieładnie Bufonie tak przeciwko bliźniemu swemu. Pan Przytocki świety człowiek, ale ten pan Ungeheuer to lud rozpija w miesiącu trzeźwości do picia namawia.

 6. listek figowy napisał(a):

  Podobno do rady kandyduje taki Aruś, to dopiero gigant, pcha się wszędzie i wszędzie go pełno, tylko do roboty ostatni. Wszędzie na afisze się wpycha. Całe szczęście gostek jest bez szans. Pyskował pod szpitalem i w orkiestrze Owsiaka podkładał się dziennikarzom, żeby go zauważali. Posłance Łukaciejewskiej liże, że aż mlaskanie kilometrami niesie.

 7. Obiektywnie napisał(a):

  Z tonu wypowiedzi obecnych komentarzy wnioskuję, że Prezydentem miasta i radnym sejmiku zostanie Piotr Przytocki, Jerzy Borcz po rezygnacji Przytockiego z funkcji radnego wojewódzkiego (nie można łączyć funkcji) utrzyma mandat w sejmiku a do rady miasta dostaną się Pani Ania Dubiel, Baran, Opoń, Ungeheuer, Czaja i Słyś. O wszystkich wymienionych są pozytywne i negatywne komentarze. Obowiązuje stara zasada chcesz komuś zaszkodzić nie wypowiadaj się o nim. „Nie ważne o czym ale ważne że mówią.” Od siebie chciałbym dodać, że bardzo wartościowym kandydatem będzie Pan Jan Walaszczyk.

 8. agata napisał(a):

  Drogi listku figowy – jeśli uważasz, że Arek jest „do roboty ostatni” to go po prostu nie znasz. Od lat działam w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i od lat współpracuje przy każdym finale z Arkiem i mogę powiedzieć, że pracuje tak samo jak wszyscy inni w sztabie. Robi to samo co my, tak samo się udziela – a jeśli chodzi o wypowiedzi dla dziennikarzy My też się wypowiadamy. Jednak to Arek był szefem sztabu dlatego dziennikarze go cytują.
  Uprzedzę – był szefem sztabu bo tak demokratycznie głosowaliśmy.,
  Znam Arka i wiem, że pracuje przy każdym projekcie w jaki się angażuję.

  Oczywiście wiem, że mój komentarz zostanie odebrany jako kampania wyborcza ale należy po prostu kogoś znać aby się wypowiadać.

 9. listek figowy napisał(a):

  Aruś, zmieniłeś płeć i imię? Grunt to lans. Przy okazji starym obyczajem jeszcze rzuć błotem w konkurencję (z własnego obozu, żeby cię nie wyprzedzili) I tak nie przejdziesz.

 10. kuba napisał(a):

  Też uważam, że Arkadiusz Opoń byłby dobrym radnym.Nie brak u niego inicjatywy.Na pewno nie siedziałby na stołku przez te 4 lata tylko dzialałby aktywnie.Nie to co reszta rady

 11. agata napisał(a):

  Drogi listku figowy – nic nie wiem o tym aby Arek zmienił płeć :) Jak widać ma też swoich zwolenników i pogódź się z tym.
  Zawsze można sprawdzić skład sztabu WOŚPu bo napisałam, że razem w Nim z Arkiem działam…. – od taka mała podpowiedź.

 12. mr.X napisał(a):

  to są gdybania typu co radny by robił gdyby go wybrano. Jak na razie Opoń kompletnie niczym się nie wyrózniał – może oprócz wyglądu – aby tak mocno promować jego osobę na radnego.

 13. listek figowy napisał(a):

  Wyróżnił się, wystawianiem na flesze, bufonadą i pozoranctwem

 14. łobuz napisał(a):

  Pracuję z Arkiem przy wielu akcjach charytatywnych i społecznych. To co tu niektórzy piszą jest krzywdzące nie tylko dla niego ale też dla nas wszystkich. Wiele akcji, które robimy są w ogóle nie medialne a to właśnie one pochłaniają dużo więcej pracy i czasu wolnego, który z własnej woli wykorzystujemy na coś co mogli byśmy dosłownie olać. Nie wiem czy Arek wystartuję na radnego czy też wybierze inną drogę. Osobiście chciałabym, żeby ktoś taki był w radzie, ponieważ trzeba osób młodych, które się rozwijają i wiedzą co będzie dobre dla Naszego miasta. Nie będę na niego głosować bo to nie mój okręg wyborczy- niestety, ale trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że będzie jak najwyżej na listach wyborczych.

 15. chachacha napisał(a):

  Zadziwiające jak sobie Areczek kampanię buduje. Sam sobie laurki układa tylko nicki zmienia. To w jego stylu.

 16. spieczony napisał(a):

  Twierdzę, że Arek Opoń się nadaje jak najbardziej. Byłby dobrym radnym.Trzeba młodszych ludzi w radzie.

 17. Bożena Hap napisał(a):

  malo kto tak sie angazuje w polityke jak ty jestes mlody wyksztalcony i pokonczyles renomowane studia i dalej sie uczysz nie jeden mlody w twoim wieku mysli o figlach . Ty jestes prawdziwym kandydatem na radnego miasto potszbuje mlodych Piotr Przytocki slusznie ze startuje na Prezydenta Krosna bo po zanim nie widze nikogo .Arus oby tak dalej jestesmy bardzio z ciebie zadowoleni pozdrawiam ciebie

 18. łobuz napisał(a):

  chachacha- Mam Ci podać moje dane osobowe, adres, może PESEL ?? Widać ludzie są zdecydowanie za osobą młodą i jeszcze taką która popełniając błędy poprawi się i zrobi coś jeszcze raz a poprawnie! To, że nie jesteś po jego stronie,(co wynika z komentarza) nie daje Ci prawa do obrażania go. Może Ty będziesz aż tak odważny i się przedstawisz i nie będziesz robić z siebie „Bo co ja nie jestem”. Przynajmniej sobie radzi w życiu i każdy w każdej sytuacji mu pomoże, bo chce coś zrobić dla miasta! A nie jak niektóre osobniki! Arek jest osobą przynajmniej spontaniczną i nie dba tylko o własne dobro, ale również innych, nie zważając na to czy ktoś mu się odwdzięczy tym samym i czy poniesie tego konsekwencje! Chyba, że mu zazdrościsz tego, że jest to jego pasją i lubi to i wie o co w tych się rozchodzi…… Może staniesz na jego miejscu i zrobisz wszystko za niego, hmm ?

 19. Kaśka napisał(a):

  Bożenko, pewnie razem z nim studiowałaś na tych renomowanych studiach, widać to po Twojej ortografii i stylu.

 20. kuba napisał(a):

  Nie wiem co się czepiacie. Pamiętam Arka z tego jak był kiedyś redaktorem i takiego dziennikarza to ze świecą szukać. Kaśka jak się nie ma czego czepiś to się czepia kształtu wypowiedzi. Arek był poza tym szefem sztabu WOŚPu przez ostatnie kilka lat i działał naprawdę dużo. Widac po wynikach ostatniego roku chociażby.A działalność Młodych Demokratów?Jak macie coś do powiedzenia to działajcie a nie atakujcie bezpodstawnie

 21. olaf napisał(a):

  Samorządowe PZPR ma sie dobrze !
  Podobno Baran ma wystawić swojego syna, trenera koszykówki, co dołozył cegiełkę do spadku koszykarzy
  a moze dziadek Baran ma jeszcze wnuczkę? ja też wystawcie , a co tam, niech startuje :)
  macie zresztą innych liderów: ex milicjant, obecnie pierwszy ministrant Czaja,
  sporo tego czerwonego plugastwa sie namnożyło…

 22. stukpukocochodzi napisał(a):

  olaf a ty masz się dobrze czy szabelkę dalej u boku nosisz.Może tak jakiś wypad zza wschodnią granicę i Nie rzucim ziemi skąd nasz ród?

 23. kacper napisał(a):

  Maria Murek na Prezydenta !!!

 24. stukpukocochodzi napisał(a):

  i już jakiś mądry się zjawił w dyskusji

 25. stukpukocochodzi napisał(a):

  kasuja moje komentarze o co chodzi

 26. stukpukocochodzi napisał(a):

  ee a jednak nie kasują. Kacper, kacper miej do siebie szacunek

 27. realista napisał(a):

  kampania jeszcze się nie zaczęła a fan club Arka juz działa. Jednych piesci innych obsrywa

 28. kacper napisał(a):

  Jednak w moim szyderstwie „Maria Murek na Prezydenta” jest wiele ironii ale i wiele prawdy o sytuacji przed krośnieńskimi wyborami.
  Dlaczego ironii? Otóż, jeszcze nie zapadła decyzja o starcie w wyborach a Wy już drzecie skórę na niedźwiedziu. Już albo opluwacie Arka Oponia, to znowu za chwilę chwalicie go ponad niebiosy. Ja wiem, takie są prawa kampanii przedwyborczej. Ale przecież Arek jeszcze nie zdecydował czy będzie kandydatem do Rady Miasta czy też nie.
  A prawdy? Prawda jest taka, że w bastionie PiSu ja osobiście nie widzę Jarkowego kandydata na stanowisko prezydenta Krosna. Bo niby kto?
  Dlatego moje hasło kilka wpisów powyżej :)))

 29. doritaG napisał(a):

  nie jestem mieszkanką krosna ale to co pan piotr potrafi rządzić to bardzo mi sie podoba to jest gospodarz godny uwagi niech nasz rząd bierze z niego przykład tusk nie dorasta mu do pięt prezydent komorowski też.Przytocki na prezydenta polski!!!!!!!!!!!!!!!! on zrobi porządk w tym syfnym Państwie

 30. stukpukocochodzi napisał(a):

  Oj dorita popracuj trochę nad stylem, bo przy Twoim szczerym entuzjaźmie to raczej antyreklame Przytockiemu robisz.Ale fakt, gospodarz z niego tęgi.Tusk i Komorowski robią z siebie niepoważnych ludzi przy okazji akcji z krzyżem. Zamiast pokazać od razu kto rządzi, to się bawią z teroryzmem Kaczyńskiego

 31. Malina napisał(a):

  Jak oceniacie zrealizowane i realizowane inwestycje?

 32. kacper napisał(a):

  Czy „malina” i „Malina” to ta sama osoba?

 33. Malina napisał(a):

  NIE ! widzę, że muszę zmienić nica :(

 34. Konrad napisał(a):

  Obiektywnie, pisząc: „Z tonu wypowiedzi obecnych komentarzy wnioskuję, że Prezydentem miasta i radnym sejmiku zostanie Piotr Przytocki, Jerzy Borcz po rezygnacji Przytockiego z funkcji radnego wojewódzkiego (nie można łączyć funkcji) utrzyma mandat w sejmiku” nie masz racji. Jeżeli pan Przytocki zrezygnuje z mandatu w sejmiku to jego miejsce może (i to jest bardzo prawdopodobne) zając ktoś z poza Krosna. Przytocki jest kandydatem partyjnym, a nie samorządowym, w naszym interesie jest by w sejmiku było jak najwięcej radnych z Krosna, a nie oddawanie mandatu.

 35. Mash napisał(a):

  Mnie, szczerze mówiąc, z politologicznego punktu widzenia bardziej interesuje kandydat PiSu – co oznaczają deklaracje Babinetza, że mają trzech kandydatów – Kolanko, Józefowicz, Krzanowski. Że kładą kreskę na wyborach na prezydenta? Bo żadnej z tych kandydatur nie można traktować poważnie. Oczywiste jest, że ( niezależnie jak się go ocenia ) jedynym sensownym kandydatem PiSu byłby Piotrowicz, no ale mam podejrzenia, że on chce zrobić większą karierę w parlamencie, stąd aktywność w komisji Macierewicza.

  Ciekaw jestem ich listy do rady, tak samo, jak ciekaw jestem listy PO i Klubu Samorządowego. To będą ciekawe wybory, szkoda, że obserwował je będę z Krakowa ;)

 36. Malina napisał(a):

  Pan Prezydent zachęca nas do głosowania słowami:
  „Oceniajcie i głosujcie”

  Ponawiam pytanie jak konkretnie oceniacie pracę Prezydenta i jego podwładnych w zakresie realizacji inwestycji?

 37. norman napisał(a):

  Przytockiego Piotra jako prezydenta oceniam bardzo dobrze jeżeli chodzi o realizację inwestycji. Są minusy oczywiście ale widać chyba gołym okiem jak Krosno się zmieniło w ciągu tych lat. Negatywna ocena za brak pomysłów na rozwiązanie problemów z korkami i niestety w przyszłym roku kończę studia i nie widzę dla siebie miejsca w Krośnie.

 38. Mash napisał(a):

  + budynek RCKP, za to zawsze będę prezydenta chwalił, chyba nie trzeba uzasadniać dlaczego
  + rewitalizacja Starówki – trzeba przyznać, że mimo początkowych wpadek, wygląda to coraz ładniej – przykładem ul. Piłsudskiego. Z tym, że trzeba iść tą drogą dalej, coś zrobić ze szpecącym sklepem Społem, zmusić prywatnych właścicieli kamienic do remontu, itp.
  + wybudowanie basenu przy 14-stce, remont basenu w Turaszówce
  + budowa boisk przyszkolnych, skateparku, remonty budynków szkolnych
  + biblioteka PWSZ
  + poprawa infrastruktury drogowej ( to, co się dało do tej pory zrobić ),
  + ( na przyszłość ) – stadion lekkoatletyczny na Bursakach, remonty i budowa kompleksu basenów otwartych, nowa hala gimnastyczna dla II LO, koncepcje dla lotniska – to będą plusy, o ile to będzie wykonane faktycznie

  – zamieszanie z drogą G ( sprawa J. Hejnara, gdzie miasto prawdopodobnie zaliczy wtopę w sądzie )
  – opóźnienia z halą sportową w Suchodole – ile lat można czekać?
  – remont ul. Tysiąclecia i wszystkie sprawy z tym wiadome
  – beznadziejne ścieżki rowerowe
  – sprawa flagi i Matki Boskiej Murkowej

  Na koniec coś bardzo ważnego: nie widzę żadnej konkretnej wizji rozwoju miasta, tego, jak ma wyglądać za ileś lat, jaką rolę w regionie spełniać. Młodzi wyjeżdżają i w większości nie wracają. Jesteśmy ośrodkiem akademickim, ale jakoś tego nie widać.

 39. ted napisał(a):

  Żal mi tego Jurka Borcza , bo Przytocki zabierze mu głosy w Krośnie i na tym zyska ktoś z Jasła a ten biedny polityk , który zalicz już chyba czwartą partię wyląduje na d….
  Inna rzecz , że turyści polityczni tak powinni kończyć . Korepetycje i tak mu wystarczą ,
  żeby utrzymać terenową furę , choć marki KIA .
  ” SZAKALE ZNOWU GO WYKOŃCZĄ ” …

 40. norman napisał(a):

  Jest jeszcze taka prawda, że tylko świnia nie zmienia poglądów. Myślę, że pan Borcz to wieczny poszukiwacz ale w sytuacji politycznej Polski jak często okazuje się, że nie kierownictwo nagle okazuje się partactwem i oszołomstwem. Ted piszesz I”Inna rzecz , że turyści polityczni tak powinni kończyć . Korepetycje i tak mu wystarczą ,
  żeby utrzymać terenową furę , choć marki KIA ” dochodzi znowu nasze swojskie oszołomstwo takie typowe katolickie. Zazdrość, pycha i życzenie komuś żeby go szlag trafił. Małe to było co napisałeś. Znam pana Borcza i wiem, że to człowiek który nie robi czegoś czego nie jest pewny.

 41. Malina napisał(a):

  Pod analizą Mash-a podpisuję się w pełni i dodałabym jeszcze na (-) groteskową odbudowę muru na ul. Zjazdowej.
  WIELKI MINUS za brak jasnej wizji kierunków rozwoju miasta. Wszystko to co zostało zrealizowane w zasadzie jest odzwierciedleniem sprawnego administrowania. To bardzo wiele, to odpowiedź na potrzeby mieszkańców, które w nosie miał były prezydent, ale jednak stanowią podstaw rozwoju.
  Czy znacie może jakieś programy wspierające rozwój przedsiębiorczości? I nie mam tu na myśli programów unijnych, ale autorstwa Prezydenta czy Rady Miasta?
  Czy znacie jakieś symptomy współpracy miasta z jednostkami naukowymi na rzecz rozwoju miasta?
  Niby jesteśmy ośrodkiem akademickim, ale co z tego wynika?

 42. Malina napisał(a):

  POPRAWKA
  To bardzo wiele, to odpowiedź na potrzeby mieszkańców, które w nosie miał były prezydent, ale jednak NIE stanowią podstaw rozwoju.

 43. jacek napisał(a):

  Najgorzej wypadają chyba inwestycje drogowe. To jakaś totalna porażka „niekończąca się opowieść”.

 44. dawid392 napisał(a):

  Inwestycje drogowe są właśnie ogromnym plusem obecnego prezydenta, bo jeszcze nigdy do tej pory nie remontowano tyle dróg co teraz.

 45. Malina napisał(a):

  Jeżeli dwa lub trzy razy w roku na tej samej ulicy nazywasz „smarkanie” w dziury asfaltu, to i owszem jeszcze nigdy tak wiele nie „smarkano” o przepraszam nie „remontowano” :) . O remoncie czy raczej zwężeniu ulicy Tysiąclecia nie wspomnę, bo nawet nie wiadomo jak tę „myśl” nazwać.

 46. jacek napisał(a):

  mylisz się dawidzie392 za komuny budowano i remontowano więcej, no ale to się pewnie nie liczy, bo nie wróci

 47. Konrad napisał(a):

  I miasto „zaliczyło wtopę” tak jak przewidział Mash: http://www.krosnocity.pl/wiadomoci/krosno/dowody-byly-wyssane-z-palca.html

  Głosujcie i oceniajcie jak machina urzędnicza oskarża człowieka, po to, żeby go pozbawić własności. Ekipa Przytockiego w mojej ocenie przegięła i to zdrowo.

  Ciekawe czy w „salonie oświeconych neonem” ktoś o to zapyta miłościwie nam panującego? Mam na myśli takie konkretne pytania, a nie, że ktoś da się zbyć odpowiedzą, że „urząd się odwoła”.

 48. dreptak napisał(a):

  zapodaj te pytania, na pewno ktos sie zapyta, albo sam zapytaj

Komentuj


Przeczytaj poprzedni wpis:
Awantura przy bilardzie

Dopiero interwencja Policji przerwała awanturę pomiędzy gośćmi jednego z krośnieńskich barów. Jej głównymi uczestnikami byli grająca w bilard klientka i...

Zamknij