Most na Niepodległości już czynny
Autor: Redakcja pon, 26 Wrz 2011 11:06 | Kategorie: NAJCIEKAWSZE, Wydarzenia | Dyskusja : 88 komentarzy do Most na Niepodległości już czynny

Od Soboty możemy już jeździć odremontowanym mostem na ulicy Niepodległości. Inwestycja ta była elementem przebudowy ulic Lwowskiej, Niepodległości i Korczyńskiej. Prace trwały od marca tego roku.

Zakres prac obejmował m.in.: rozbudowę konstrukcji nawierzchni drogi, remont mostu, rozbudowę skrzyżowań i przebudowę chodników. Powstały nowe zatoki autobusowe, zmodernizowano m.in oświetlenie uliczne oraz biegnące wzdłuż ulic sieci gazowe, energetyczne i wodociągowe. Wybudowana zostanie także kanalizacja deszczowa.

Trwają jeszcze prace przy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach Niepodległości z Żółkiewskiego i Powstańców Warszawskich. Wykańczane są również chodniki. Wszystkie prace mają zakończyć się planowo, tj. do końca września.

Przebudowane skrzyżowanie Niepodległości Lwowska

 


ul. Korczyńska

 Całkowita wartość projektu to ponad 20 mln zł. Z czego 12,7 mln zł pochodzi z pozyskanego przez miasto dofinansowania ze środków EFRR. Z miejskiej kasy na tę inwestycje przeznaczone zostanie 7,8 mln zł.

88 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. konkretny napisał(a):

  TYLKO WY ŻARTOWAĆ LUBICIE???
  Żarty z PiSu i kleru są tylko śmieszne i dopuszczalne?
  Chcielibyście :)

 2. konkretny napisał(a):

  A nauczyciele powinni pracować jak wszyscy – ustawowe min. 8 godzin, zero płatnych wakacji i urlopów „na podratowanie zdrowia”

 3. Dreptak napisał(a):

  Konkretny, ja posadę mam dzięki wykształceniu oraz uprawnieniom zdobywanym przez lata, praktyce i doświadczeniu zawodowemu. Ty masz jeszcze wszystko przed sobą, nie licz na to, że Twój PiS da ci posadę na dłużej, jego dni są policzone

 4. Dreptak napisał(a):

  Te konkretny, raz coś mądrego napisałeś. Tylko po co ci to skoro studiujesz na Akademii Pedagogicznej (który to już rok?) Liczysz że w partii do emerytury będziesz pracowal i dorabiał na weselach jako kelner?

 5. konkretny napisał(a):

  tak
  Biorę przykład z Oponia :)

 6. małokonkretny napisał(a):

  Mam przez to rozumieć, że robisz swojemu posłowi to, co Arek Łukaciejewskiej? Oj, oj, zawsze wiedziałem, że wy w tym pisie to takie kryptogeje.

 7. Mash napisał(a):

  Konkretny – nauczyciele pracują „jak wszyscy”, a z pewnością ciężej, niż Ty.

 8. iskra napisał(a):

  A ja mam robotę bo sobie ją sam stworzyłem. „Samochwała w kącie stała chce se pi…ć lecz się bała”

 9. iskrownik napisał(a):

  Masz roboty w ciul, stwórz sobie jeszcze więcej. To nie sztuka się orobić, sztuka zarobić lajtowo

 10. konkretny napisał(a):

  A ja myślałem że Opoń to raczej z Borczem – razem mają budować obwodnicę :)
  Nie wiecie gdzie zaczynają? Podrzucę im trochę wody mineralnej

 11. pożeracz ryb napisał(a):

  Rybko, ile ci płacą w tym pisiu za te wPiSy? Chyba słabo, bo cienki Bolek z Ciebie Rybeńko. Jako kelner sprawujesz się lepiej. Na tym powinieneś poprzestać.

 12. pożeracz ryb napisał(a):

  Opoń to przydu.p.as europosłanki Łukaciejewskiej. No ale do rady wszedł, czego Tobie Rybeńko się nie udalo i nigdy nie uda.

 13. konkretny napisał(a):

  hehehe
  widzę że kilka osób ruszyło :)

  Lepiej się czyta jaja z kleru i PiSu niż z jedyniemającejrację PO?

  hehehe

 14. Lachy napisał(a):

  Odczepcie się od tego PiSu i od pana Kwolka, to dobry Polak i katolik, wierny zasadom. On nie jest pedałem, może tylko tak wygląda.

 15. kacper napisał(a):

  Dobrze że taki konkretny jest na świecie. Gdyby nie On, ta dyskusja byłaby płytka i jednobrzmiąca.
  Żebyś Ty był chłopcze taki święty na jakiego się opisujesz ….

 16. kacper napisał(a):

  Lachy, zaletą forum jest to, że nie rzucamy nazwiskami.

 17. konkretny napisał(a):

  Dziękuję za uznanie.
  Nigdzie nie pisałem że jestem święty. Chciałbym być ale jestem tylko człowiekiem…

 18. Wójcik Jan i Zbigniew napisał(a):

  My zez bratem w latach sześdziesiątych jedyną platforme mieli w Krośnie i meble my niom wozili. Czasem nam wersalka czy inna kanapa w PiSdu do Wisłoka wpadła ale my zawsze wyłowili. Koń mocny był, lubial wypić jak i my, wiadro zupy potrafilim zjeść i flachom spirytusu zapić. To były czy , w PiSdziec z takimi jak tera Platform sie narobiło a w PiSdu a robić nima komu

 19. lachy napisał(a):

  Poprzedni wpis jako Lachy nie jest mojego autorstwa. Żądam od redakcji usunięcia tego obraźliwego chamskiego wpisu.

 20. Łachy napisał(a):

  A żądaj sobie, pisz pan nawet na Berdyczów. Ja jestem Łachy przes duże Ł a ty przez małe l

 21. Ruska Maryna napisał(a):

  To jest temat o mostach no ale zawsze jest powód aby pisać brednie, jaki by nie był temat to przyjdą chłopaki z PiS i rozwala.

 22. lachy napisał(a):

  a róbcie co chcecie, komedie tylko robić potraficie. chyba każdy ma za dobrze i siedzi i bredzi

 23. Ruska Maryna napisał(a):

  Napisz co o moście myślisz lachu

 24. wdu.pebiorący napisał(a):

  lacha drażnią ludzie, którzy dobrze mają. Wolałby jak dawniej takich pałować, no ale teraz mu nie wypada, bo on katolik baldachimowy, w procesjach chodzi i pobożnego udaje.

 25. Mostowy napisał(a):

  jeżdżę teraz po tych remontach i czuję sie bosko, po prostu bosko. Krosno powoli staje się nie dość że przejezdne, to jeszcze komfort jazdy ogromny. Super jest, a wy się żryjcie dalej.

 26. kacper napisał(a):

  Jak dzisiaj wygram pięćdziesiąt baniek, to za cztery lata zrobię sobie taką kampanię, że NIKT z PiSu do władzy nie dojdzie. A mostów tysz nie będzie. Zawrócimy Wisłok hen, aż za Korczynę. A Lubatówka popłynie niedaleko Jasła. Niech Jaślaki będą miały siedem rzek :)))
  A dachy to wymienię we wszystkich kościołach. Nie tylko na tym w Suchodole.

 27. Dreptak napisał(a):

  No i biskupem zostaniesz a później się obudzisz i stwierdzisz że pampers juz pełny i trzeba się umyć i przewinąć

 28. lachy napisał(a):

  bzdury, nie drażnią mnie ludzie mający dostatek. Most jak most. Bardzo dobrze, że odremontowany, do szpitala do pracy nie trzeba będzie jeździć na około. Tylko po co ta cała dyskusja? Chyba wam trzeba takiego wielkeigo otwarcia i biskupów, bo tylko wy o tym piszecie.

 29. lachy napisał(a):

  I jeszcze jedno, do kacprów i innych macie jakąś pisofobie. Ani pisu nie popieram, ani w partii nie byłem pisu. fakt w prezydenckich glosowałem za Kaczyńskim bo nie było za kim.

 30. kacper napisał(a):

  Lachy, po to Twój prezes Kaczyński przez mur przeskoczył, abyś mógł głosować na kogo chcesz. I wcale nie musisz się publicznie „obnażać” na kogo głosowałeś.
  Nikt – a przynajmniej ja – nie nazywa Cię gorszym gatunkiem człowieka, bo jesteś zwolennikiem moherów.
  Masz Przyjacielu prawo do wszystkiego, czego tylko pragniesz. O ile Cię na to stać”)))
  I jeszcze jedno.
  Dobrze że jesteście. Dyskusja monotematyczna nie miałaby sensu :)))

 31. Dreptak napisał(a):

  Kacper, i ja się dokładam. Dobrze lachu i konkretny że jesteście, bo z ideowcami, nawet pokręconymi to inna dyskusja niż z kimś bez pogladów, idei, zasad. Czasem mnie wkurzacie ale szybko mi przechodzi, bo co ja bym bez Was zrobił? Z Kacprem i Iskrą cale życie nie mozna gadać.

  A ja głosowałem na Komorowskiego, bo nie bylo na kogo (tak na marginesie) I do PO też nie należę, ani mi się nie podobają, wręcz mnie denerwują, ale jak pomyśle PiS i Kaczyński, to zaraz ich kocham, nawet Niesiołowskiego, choć zawsze mnie wku….ł

 32. kacper napisał(a):

  Niesiołowski to fajna bestia:))))

 33. kacper napisał(a):

  Aha, jeszcze zapomniałem dopisać, że jak wygram pięćdziesiąt baniek, to Ci Dreptak kupię taką flintę polowacką, że sam będzie mierzyła na perukarza, sama będzie się ładowała, będzie miała schowek na ręcznik i mydło, no i w końcu sama będzie polewała :)))
  Dostaniesz ja całkiem gratis, po jednym warunkiem. Po trzykroć sanktuarium błogosławionego Pelczara wokół przejdziesz. W ręku będziesz miał jeno kij sękaty.
  Nabierzesz tedy wody ze źródła opodal kościoła. I zaniesiesz ową wodę pod most korczyński – niepokropiony przez wyższe instancje.

 34. Dreptak napisał(a):

  Nieopodal kościoła owego ściek płynie o wdzięcznej nazwie Śmierdziączka. Nie godzi się taką wodą kropić mostu.

 35. 456 napisał(a):

  Komoruski

 36. Sęk w tym napisał(a):

  A gdzie w tym wszystkim jest most i czy w tym moście jest sęk…
  http://www.joemonster.org/filmy/3317/Kabaret_Dudek_Sek

 37. Dreptak napisał(a):

  Tu leży pies pogrzebany… Jaka rasa? Nordycka psia krew…

 38. Dante napisał(a):

  Very interesting vtniiisg Krakow, May 2013, and you have given me more places to visit, so thanks very much.It is very important that we know about these dark days in Krakow and can reflect/remember the many people so evilly treated. Having heard survivors Paul Oppenheimer and Zdenka Fantlova it is important that you continue your excellent work.Well done!

Komentuj


Przeczytaj poprzedni wpis:
Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca przed Matką Bożą Murkową

W sobotę 24 września pod Krzyżem Papieskim odbyła się doroczna Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca. Pielgrzymi zebrali się przed wizerunkiem Matki...

Zamknij