Jutro w Krośnie Tuskobus raczej bez Tuska (zmiana godziny na 16.30)

W czwartek 29 września na trasie Brzozów – Krosno – Jasło odbędzie się przejazd „TUSKOBUSU” autokaru wyborczego Platformy Obywatelskiej z kandydatami do Sejmu i Senatu, którzy będą promować swoje kandydatury. Autokar będzie na Rynku w Krośnie od 16.30

Najprawdopodobniej w autokarze nie będzie Premiera. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że być może w autobusie znajdzie się Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski.

red

foto: Źródło www.autobustuska.pl

128 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. gosc napisał(a):

  eeeee – ale ja popieram PO! Bez PO nie byłoby w jednym miejscu tylu normalnych inaczej, czyli was, koledzy! To jest wielkie osiągnięcie tej partii!

 2. gosc napisał(a):

  Tobie, Tobie Tadzieńku kończy się czas… A jak wróce z odwyku a Ty przypadkiem jeszcze tu będziesz, to Ci wszytsko opowiem, w szczegółach:) Niczego nie zataję, obiecuję!

 3. Dreptak napisał(a):

  Ja nie popieram PO, wręcz mnie drażnią, ale zagłosuję na osobę na Jerzego Borcza i Twoje zdanie na ten temat mam (wiesz gdzie?)
  Wszystko, byle nie PiS!

 4. Tadzienek napisał(a):

  Nie bój się, byłem, jestem i będę. Czas mi się nie kończy. Życzę Ci powrotu do zdrowia ( do bólu szczerze).

 5. gosc napisał(a):

  akurat Borcz, Dreptaku, nadaje się z Krosna jak mało kto. Ja zagłosuję na Babinetza ale mam nadzieję, że w sprawach ważnych dla miasta będą działać wspólnie. Tym bardziej, że podobno i jeden i drugi szanują się.

 6. rosnące napisał(a):

  Kilka wypowiedzi znanych

  Andrzej Mleczko tłumaczy: – Popieram Platformę Obywatelską ze względów zdrowotnych, ponieważ mam uczulenie na PiS. Kiedy w telewizji wystąpi jakiś polityk PiS natychmiast skacze mi ciśnienie, podnosi się cholesterol i występuje wysypka. Dlatego staram się zrobić wszystko, żeby PiS nie doszedł do władzy. Bo zdrowie jest najważniejsze – przekonuje rysownik.

  Popieram Platformę Obywatelską, ponieważ po drugiej stronie nie widzę kompetencji – deklaruje z kolei Krzysztof Penderecki.

  Popieram PO, ponieważ chcę, żeby kontynuowali i zrobili następny krok – przekonuje Andrzej Wajda.

  Wśród osób popierających PO znaleźli się przedstawiciele różnych dziedzin życia – aktorzy, filmowcy, sportowcy, artyści, naukowcy i przedsiębiorcy.

 7. gosc napisał(a):

  Mleczko, Wajda, Penderecki – jakiś zlot w prosektorium? Te dziadki mają wspierać PO? Przecież to jawny sabotaż na rzecz PiS i SLD!

 8. Dreptak napisał(a):

  Niestety, choć mnie się nie podoba PO, to jest jak lekarstwo, gorzkie, wstrętne ale skuteczne na cholere czy inny syfilis

 9. iskra napisał(a):

  Widzę, że jest tu pewien osobnik, który miał lekkie dzieciństwo ale zabawki bardzo ciężkie. Reagować na jego zaczepki, to jak wizyta w szaletach miejskich w celach kurtuazyjnych.

 10. Dreptak napisał(a):

  Iskro, GOSC w dom – Bóg w dom, trzeba być tolerancyjnym.

 11. iskra napisał(a):

  Na chamburkowanie zawsze utyskuję, nieważne z jakiej strony się objawia

 12. aga37 napisał(a):

  Podsumowanie rządów PO (16.XI.2007-29.IX.2011)
  Zmiany gospodarcze (dane GUS i NBP):
  Dług publiczny – oficjalnie wzrost o 251 mld zł [527 mld zł (XII 2007) i 778 (III 2011)], plus 30 mld zgodnie z metodologią ESA 95 stosowaną dla sektora General Government. Wzrost kosztów obsługi zadłużenia o ok. 15 mld zł rocznie.
  Bezrobocie – wzrost o 144 tys. osób [1.719 tys. (XI 2007) i 1.863 tys. (VII 2011)]. Stopa bezrobocia wśród młodzieży (15-24) wzrost z 18,7% (2007) do 23,6% (2010).
  Mieszkania, na realizację których wydano pozwolenia – spadek z 248 tys. (2007) do 175 tys. (2010). Mieszkania, których budowę rozpoczęto – spadek z 185 tys. (2007) do 158 tys. (2010)
  Ocena sytuacji gospodarczej kraju przez gospodarstwa domowe – pogorszenie wskaźnika o 24,7 punktów procentowych [minus 17,7% (XII 2007) i minus 42,4% (VIII 2011)].
  Zagraniczne inwestycje bezpośrednie w Polsce – spadek z 17,2 mld euro (2007) do 6,7 mld euro (2010).
  Zmiany prawne:
  Ustawa stoczniowa (likwidacja przemysłu stoczniowego w Polsce, z rozdaniem pieniędzy kolegom z PO).
  Ustawa hazardowa.
  Prawo geologiczne (częściowa utrata kontroli państwa nad eksploatacją zasobów naturalnych, możliwość dewastacji środowiska naturalnego).
  Prawo atomowe (próba wprowadzenia za ponad 110 mld zł najdroższej i najbardziej obciążającej środowisko naturalne energetyki jądrowej, z jednoczesnym ograniczeniem odpowiedzialności EJ za ewentualne katastrofy).
  Ustawa o nasiennictwie (próba wprowadzenia GMO).
  Ustawa o lasach państwowych (próba przejęcia 2 mld zł nadwyżki lasów państwowych oraz otwarcia drogi do ich prywatyzacji).
  Ustawa o drogach publicznych wprowadzająca system via toll (do austriackiej firmy Kapsch trafi 4-5 mld zł; system doprowadzi do ucieczki samochodów ciężarowych z dróg krajowych na drogi lokalne oraz do zmniejszenia konkurencyjności polskiej branży transportowej / mającej sukcesy w skali międzynarodowej – duża nadwyżka w bilansie usług/).
  Ustawa o dostępie do informacji publicznej (znaczne ograniczenie dostępu obywateli do informacji pod pretekstem „ochrony ważnego interesu gospodarczego państwa”).

 13. donek napisał(a):

  i znowu to samo Polska zasługuje na cud gospodarczy 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ 5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych 6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012 7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet 10.Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.
  mysle ze na pewno coś dodadzą do tego?

 14. kacper napisał(a):

  Dajcie już Rybce spokój.
  Ostatnie kilka dni dowiodła jakimi pracownikami obstawiają się posłowie spod znaku prawa i sprawiedliwości.
  Jaka partia – taki poziom umysłowy pracownika. Chociaż, znam drugiego. Całkiem normalny facet. Pozdrawiam :)

 15. gosc napisał(a):

  kacper jednak jestes mocno walnięty… współczuję i Tobie i rodzinie.
  jak to jest z używaniem prywatnie kompa z RCKP? wyjaśni ktoś?:)

 16. kacper napisał(a):

  Nie przeszkadza to nikomu. Tym bardziej, że cały RCKP jest mój:))))

 17. bunkier napisał(a):

  skoro nie przeszkadza, to się dyrektorka nie czepi po audycie. Twoje szczęście:)

 18. Biedny napisał(a):

  też chce kompa z RCKP i myszke z PiSu chce, dajcie w ramach solidarnego państwa

 19. kacper napisał(a):

  Tak jakoś się troszkę przestraszyłem …
  Niech Żyje PiS !!!!!!!!!

 20. Dreptak napisał(a):

  Kacper, a od kiedy ty robisz w RCKP? Chyba że o czymś nie wiem? To że masz alergię na BWA i sztukę współczesną w ogóle to wiem, ale żeby brać od Doroty kompa? Chyba że cie pomylili z kaowcem albo Wackiem. Niepodobna, bo jeden nie ma kompa słuzbowego a drugi nie umie sie poslugiwac. Cała reszta nie wie co to internet, poza Heniem, ale z nim nie da sie pomylić.

 21. gosc napisał(a):

  sorki, z pewnym wójtem mi się pomyliło ale zaraz to naprawię, żeby było Klarownie:)

 22. Dreptak napisał(a):

  Gościu a ty co masz służbowego w domu? ekspres do kawy?

 23. gosc napisał(a):

  eeee – mam służbowy dom i wszytsko w nim służbowe.
  Oczywiście z tym klarowaniem to wygłup, żeby nie było niejasności.

 24. Dreptak napisał(a):

  Wygłup wygłupem a u Marka masz przechlapane, u Kacpra też a Znajdzie sie cie po ID komputera i IP sieci. O czwartej rano jak to u was w zwyczaju

 25. dantte napisał(a):

  bylem i widzialem to zalosne widowisko , czyli przyjazd autobusu PO , zenada i wstyd wysiadli dwaj goscie p.Borcz i nie zastopiony p.Opon i tyle pokrzyczeli ludzie z marginesu zwani ”kibole” tak ze zenada totalna wiec maja w Krosnie wybory przerabane jak 2×2=4

 26. obywatel napisał(a):

  Sam jesteś z marginesu

 27. kacper napisał(a):

  Ja w RCKP nie pracuję, ale skoro Rybka tak twierdzi to niech mu będzie

 28. kacper napisał(a):

  Dla tego aparatczyka mogę być nawet pierwszym sekretarzem KW PZPR w Głowience.

Komentuj


Przeczytaj poprzedni wpis:
Ojciec Eberharda Mocka w krośnieńskiej bibliotece

Czytaliście z wypiekami na twarzy historię kolejnych śledztw prowadzonych przez Eberharda Mocka? Pasjonowaliście się losami bohaterów "Festung Breslau"? W środę...

Zamknij