DEBATA POLITYCZNA – Babinetz PiS, Sokołowska SLD, Borcz PO

To była ciekawa dyskusja w której nie zabrakło mocnych tez i argumentów obyło się jednak bez obrzucania się błotem do którego przyzwyczaili nas politycy prezentowani w mediach ogólnopolskich.   Debatę prowadzili Wojciech Kozub oraz Łukasz Zajdel. 

KOGO WSPIERA KOŚCIÓŁ ? PiS czy PO?

 

JAKA POWINNA BYĆ POLITYKA WOBEC ROSJI WEDŁUG PIOTRA BABINETZA?

 

foto: Tadeusz Gajewski

122 komentarze
Wyraź swoją opinię
 1. kacper napisał(a):

  Wstrząsnęła mną niedawna wiadomość:
  Grupa sześćdziesięciu kiboli Legii W-wa, obrzuciła petardami drużynę 11-sto letnich piłkarek grających w turnieju piłki nożnej dziewcząt ….
  Czy w związku z powyższym wódz – prezes nadal uważa że to są wyjątkowi patrioci?
  Oczywiście od wodza nie otrzymam odpowiedzi. Może ktoś z jego wasali coś napisze?

 2. wyborca napisał(a):

  Kacper masz prawie rację! Kibole Legii nienawidzą PiS w szczególności Ziobrę jeszcze bardziej niż PO. Wystarczy że poczytasz forum L lub masz dobrą pamięć.
  Tusk chyba po prostu popełnił duży błąd, występując w głupi sposób przeciwko kibicom i kibolom. A wystarczyło przypomieć im Ziobrę i miałby armię taką jak ma Palikot z ćpunów chcących zalegalizowac trawkę.

 3. Paweł z WSK napisał(a):

  Panowie – zobaczcie na temat: “DEBATA POLITYCZNA – Babinetz PiS, Sokołowska SLD, Borcz PO”. —— A ci znowu o kibolach :)

  Sokołowska wypadła blado, musi się duuuuuuuuuuuuuużo uczyć, (niekoniecznie dzięki kontaktom w ramach OVB – to wg mnie nie za dobra szkoła) by zostać Posłem. Na razie za wysokie progi to mało powiedziane. Powtarza w kółko wyuczone frazesy, a na pytania konkurentów i moderatorów nie potrafi odpowiedzieć logicznie i na temat.
  Odpada więc z zawodów głosujemy na kandydatów z Krosna zdecydowanie. Nie nadaje się.

 4. Paweł z WSK napisał(a):

  odnośnie kibiców.
  Tylko ludzie o ograniczonym intelekcie wrzucają wszystkich do jednego wora. Nie wszyscy kibice to patrioci, tak samo jak nie wszyscy to chuligani.
  Kacper – masz mentalność jak wscenie z filmu Barei. TO PIJAK – I ZŁODZIEJ! BO KAŻDY PIJAK TO ZŁODZIEJ!!! :)
  Podstawowy błąd logiczny kacpra – UOGÓLNIENIE

 5. wyborca napisał(a):

  albo generalizacja

 6. kacper napisał(a):

  Nie.
  Ja potrafię odróżnić kibica od kibola. Sam jestem kibicem – nigdy nie byłem kibolem. To nie kibice obrzucili dzisiaj młode dziewczyny petardami tylko dlatego że nie miały na koszulkach ich najświętszego napisu „legia” (!) To nie kibic zawalił w plecy dziennikarce niosącej statyw z kamerą. To nie kibice wciąż śpiewają już do znudzenia slogan o Tusku matole..
  To nie kibice organizuję ustawki, to nie kibice rozbijają witryny sklepowe, demolują stadiony, czy wreszcie zabijają … Zabijają, bo ten był kibicem nie ich drużyny. Nie jestem socjologiem, zresztą nie jedna tęga głowa dała już dawno za wygraną. Męczy mnie jednak fakt, że wódz partii która ma „PRAWO” w swojej nazwie , PR-owsko związał się z ludźmi którzy prawo mają serdecznie w du…
  Wódz związałby się nawet z diabłem, gdyby ten zgotował mu zwycięstwo.
  Napisałeś że jestem człowiekiem o ograniczonym intelekcie. Może i jestem. Nikt nie jest idealny. Bronisz kiboli bo pewnie nim jesteś. Masz takie prawo. To znaczy masz prawo ich bronić…
  Skąd ty facet wiesz jaką mam mentalność???
  Podstawowy mój błąd – uogólnienie !!! No to uogólniam i wrzucam do jednego koszyka z kibolami Ciebie i innych PiSowskich krzykaczy. W imię zwycięstwa wodza.

 7. wyborca napisał(a):

  Rozumiem Cie Kacprze ale nadal nic zmienia faktu, że ci kibole nienawidzą Kaczyńskiego i PiS.

 8. Paweł z WSK napisał(a):

  Ale chłopie zaślepiony jesteś… wyluzuj :)
  Nie oglądaj tyle programów informacyjnych! Świat jest piękny! Wystarczy wyjść na świeże powietrze :)

  Kibice to temat zastępczy, a ty to podchwyciłeś, dałeś się wciągnąć. Zobaczysz jak PiS wygra to skutecznie do paki pozamyka wszystkich chuliganów.

 9. Paweł z WSK napisał(a):

  A z tego co wiem to większość kiboli zagłosuje na Korwina Mikke

 10. Paweł z WSK napisał(a):

  Widziałeś gdzieś żeby kibole mieli jakieś flagi czy plakaty jakiejkolwiek partii, agitowali za głosowaniem na konkretna partię, kandydata?
  Jeśli jesteś socjologiem to tylko poprzez dyplom bo wiedzy socjologicznej nie masz żadnej co wynika z twoich postów. Piszesz to co słyszysz w mediach, brak ci swojego zdania, oceniasz rzeczywistość baaaaardzo powierzchownie.
  Jeśli jesteś socjologiem to jest mi z pewnych powodów wstyd….

 11. kacper napisał(a):

  Ha, ha, ha
  Sam se chłopie wyjdź na świeże powietrze. Może tam z kibolami obalicie jakiego jabola.

 12. byly_platformiarz napisał(a):

  Cosik debatka nie zainteresowała ludzi z zewnątrz , wpadła cała polityczna tylko śmietanka . Polański w roli operatora niby kamery niech się douczy trochę i tak nie ścina na Sokołowską która zapewne mu najbardziej odpowiada programowo a pokazała się blado. Haha Za to Opoń z familią zawitał , Lenik też cosik nie siedział obok Oponia aby było wrażenie że niby się ktoś tą debatką zainteresował. Ludzie mają gdzieś banialuki Borcza i Babinetza.

 13. Paweł z WSK napisał(a):

  ups.. nie jesteś na szczęście – mój błąd :)

 14. kacper napisał(a):

  Tak. To same twoje błędy :))))

 15. ki-bolek napisał(a):

 16. kacper napisał(a):

  I co to niby miało być? Następny nawiedzony, który chce wejść …
  To znaczy, jemu się wydaje że wejdzie :))))

 17. wyborca napisał(a):

  ja idę o zakład, że gdyby PiS wygrał wybory i zaczał robić porządek z kibolami, media wołałyby, że kibice popierają PO. A oni uważają PO i PiS za jedną bandę!

 18. kacper napisał(a):

  Czemu piszesz „oni”???
  Napisz „my” :)))

 19. arka napisał(a):

  lewaki z lewackiego neona sobie debatę robią. z kim? z lewakami. wstyd ze sie Babinetz na to dal nabrac. po co jakies pytania o kosciol? trzeba bylo sie spytac o satanizm promowany przez lewakow w mediach zreszta w
  tym portaliku tez!

 20. Dreptak napisał(a):

  Konkrety, w którym miejscu?

 21. kacper napisał(a):

  Masz rację Święta Arko. Łukasz nie powinien się pytać o kościół a raczej o pisowskie bojówki złożone z kiboli.
  Ps. Wiesz co, tacy jeszcze malutcy ale jednak „sataniściki” zrobili z was pośmiewisko skraplając czerwoną farbą kamienny pomnik … Hi, hi :)))

 22. Renjith napisał(a):

  This is the penalise Sobre o Comenxews | Comexnews DLA jnaroul for anyone who wants to essay out out most this message. You attention so some its near effortful to contend with you (not that I real would want…HaHa). You definitely put a new rotation on a matter thats been graphic nearly for period. Nice poppycock, simply uppercase!

Komentuj


Przeczytaj poprzedni wpis:
Listy wyborcze w okręgu nr 22 (krośnieńsko-przemyskim)

W okręgu krośnieńsko - przemyskim zarejestrowano 10 komitetów wyborczych. Łącznie zarejestrowano 192 kandydatów z których wybierzemy 11 posłów. Łącznie uprawnionych...

Zamknij