ZOMBIE W POPKULTURZE oraz prapremiera komiksu „Rzeź na podcieniach”

W środę 25 stycznia w krośnieńskim Biurze Wystaw Artystycznych odbyło się spotkanie poświęcone tematowi zombie w popkulturze, w trakcie którego zaprezentowano fragment komiksu Rzeź na podcieniach.

Spotkanie prowadzili Przemek Polański i Krzysztof Brynecki, autorzy powstającego komiksu „Rzeź na podcieniach”, której akcja rozgrywa się w większości w Krośnie. Na spotkaniu Krzysztof Brynecki rysował ostatnią stronę, pierwszej odsłony komiksu.

red

78 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. Rabin napisał(a):

  Ty Remusie masz chyba jakieś problemy, może udaj się do psychologa,pomóc ci nie pomoże ale może pocieszy

 2. Remus napisał(a):

  Ale prowokacje ale to jest właśnie odezwa chorych ateistów i antyklerykałów którzy bronią ideii lewactwa.

 3. Rabin napisał(a):

  Ja ciebie mówię Ramusie, ty się ubierz ciepło i idź na spacer, świat jest piękny a życie ma sens.

 4. kacper napisał(a):

  Tak, bronią lewactwa, bo mają takie sam oprawo do Trybuny Ludu jak ty Rozwalusie do Gościa Niedzielonego

 5. Romulus napisał(a):

  Do pana Zajdla i co pan teraz na uchwałę w obronie naszej TV trwam przez Starostwo i cala , ludzi prawych i wierzacych
  Tylko Polska katolicka! obronimy wiary i zasady, tu zawsze wygra w Pis w powiecie, co na to pan Polański i inny Niejadek ha ha
  tu nie macie szanc na wasze szczudla i propagowanie lewactwa

 6. Romulus napisał(a):

  Patriotyczny utwor, slowa przepojone polskoscia ateisto kacprze

  Nigdy, nigdy się nie poddać. Krzyża, wiary nie wolno nam oddać. Nigdy, nigdy się nie poddać. Krzyża, Polski nie wolno nam oddać…”.

 7. hahaha napisał(a):

  Nikt ci nie zabiera niczego, ale broń, przedmurzem bądź.tylko nie zapomnij o konstytucji, tam jest napisane że Polska to kraj jego obywateli, wierzących, niewierzących, katolików, protestantów, prawosławnych i innych. polska jest krajem neutralnym światopoglądowo. Narzucanie swojej woli zostaw dla własnej osoby. Inni mają prawo żyć po swojemu, czy ci się to podoba czy nie.

 8. Romulus napisał(a):

  Ludzie a co jest istotnym skladnikiem polskosci, wlasnie wiara katolicka, tradycja, obyczaj polski…nie po swojemu, nie robta co ccheta, ale porzadek i dyscyplina, tzn ŁAD spoleczny

 9. hahaha napisał(a):

  Istotą polskości jest przede wszystkim język (który kaleczysz), kultura narodowa i historia (której nie znasz). Religia jest prywatną sprawą każdego obywatela. Narzucanie jej innym jest przestępstwem.

 10. Romulus napisał(a):

  nie bardzo rozumiem lewaku, to jaka role odgrywa według Ciebie w polskosci katolicyzy, jaka role odgrywa przywiazanie do wiary i postepowanie wedlug wskazan Stolicy Apostolskiej?

 11. Romulus napisał(a):

  nie tylko jezyk ale i wartosc durniu!

 12. Andrzej napisał(a):

  Jestem Świadkiem Jehowy od urodzenia, od razu zaznaczę, nie chodzimy po blokach i nie rozdajemy Strażnicy.Czy to znaczy, że nie należę do społeczeństwa polskiego. Uprzedzam, mój praprapradziadek walczył w Powstaniu Styczniowym, pradziadek był w AK, ojca represjonowano w Stanie Wojennym.

 13. hahaha napisał(a):

  Polska w czasie swojego największego rozkwitu, w wieku piętnastym i szesnastym była krajem o wielkich swobodach religijnych. Wraz postępującą kontrreformacją zaczął się upadek państwa.U schyłku I Rzeczypospolitej władza magnatów i biskupów była nieograniczona. To oni za zgodą Watykanu doprowadzili do rozbiorów Polski. To instrukcje z Watykanu zabraniały księżom zachowań narodowowyzwoleńczych, nakazywały potępienie powstań narodowych. To biskupi byli trzonem Targowicy, nakazywali przysięgać na wierność zaborcom. To biskupi potępiali wszelkie organizacje dążące do niepodległości. Poczytaj historię człowieku, zobaczysz jak katolicyzm „bronił” polskości.

 14. kacper napisał(a):

  Po prostu psychol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Chciałem słowo „psychol” zastąpić bardziej dosadnym, ale mi system tego wyrazu nie puścił

 15. Szwast napisał(a):

  Romulus obrażasz wszystkich w każdej wypowiedzi. Znać po tobie, że łoży ktoś na twoje utrzymanie, nie czytałeś ani jednej strony Pisma Świętego, Ewangelia jest ci obca, a twoja estetyka równa się chlewikowi. Wydaje ci się, że jesteś anonimowy i możesz wieszać psy po wszystkich, myślących inaczej niż ty. Kompletne zero, nawet twoje kompleksy prowadzą dyskusję o to, który z nich jest większy i dają sobie po pysku w przypadku braku równowagi między nimi. Ostrzegam,ja nie jestem taki grzeczny i układny jak posiadacze nazwisk przez ciebie szkalowanych. W przypadku obrazy pierwsze co zrobię,to udaję się do prawnika. A wystarczy, że pójdę do sąsiedniego pokoju.

 16. hahaha napisał(a):

  Zaurażyleś człowieku, że ja staram się stawiać argumenty, ty zaś wyzywasz. widzisz teraz różnicę? To są te Twoje wartości? Wyzywanie, poniżanie, brak argumentów?

 17. Romulus napisał(a):

  Szwaście, nie wiem kim jestem może mylisz mnie z Remusem, czy to są grozby w stosunku do mnie? gdzie widzisz zniewage kogo anonimowego kacpra? bronie polskosci, zasad wiary katolickiej, patriotyzmu, chrześcijanskiej tradycyjnej rodziny

 18. hahaha napisał(a):

  Skoro nie wiesz kim jesteś, jak sam napisałeś, to jak ty możesz czegokolwiek bronić. Popracuj nad swoją tożsamością, żebyś wiedział kim jesteś.

 19. Szwast napisał(a):

  Cyt. Romulus pisze:
  01/02/2012 o 15:56

  nie tylko jezyk ale i wartosc durniu!

  U mnie to nie przejdzie!

 20. Romulus napisał(a):

  a ty kim jestes moze niejadek ani jestes smieszny ani zalosny raczej starszny

 21. Romulus napisał(a):

  widac jaki to portal po poziomie dyskusji, jedno jest pewne cos dobrego sie dzieje na forach lewactwo przegrywa a odradza sie mysl konserwatywna prawdziwy konserwatyzm

 22. qwert napisał(a):

  Romulus – prawdziwy konserwatysta wygrzmocił by cie kijem po grzbiecie, gdyby poczytał twoje wypociny.
  Z ciebie zadne konserwatysta, ty jesteś diabelskim nasieniem udającym katolika. Będziesz męczył się w piekle, szatanski pomiocie!!!!

 23. hahaha napisał(a):

  jemu konserwatyzm myli się z konserwowaniem mięsa w słoikach

 24. Szwast napisał(a):

  Na razie 50% dyskusji to twoje udziały, więc… taki poziom dyskusji. Kompleksy…Jedyna twoją obroną i argumentem w dyskusji jest „lewactwo przegrywa a odradza się myśl konserwatywna prawdziwy konserwatyzm”.Wiesz, jestem wyborcą PiS od dawna, lewica mnie mierzi ale nic dobrego nie robisz dla tej „konserwatywnej myśli”. Nie przyjęliby cię nawet żołnierza

 25. Romulus napisał(a):

  Szwast, nie musze przyjmowac bo juz jestem
  tylko opcja narodowo katolicka w pisie moze umocnic te partie tylko z kosciolem razem

 26. hahaha napisał(a):

  Przyjmij jeszcze z tysiąc takich jak ty i będzie po PiSie

 27. Darioc napisał(a):

  Witam, Byla informcja o tym ze na tej stonie mozna bedzie przeczytac ten komiks? Czy ktos wie cos o tym?

 28. ten co kuma napisał(a):

  w swoim czasie będzie można

Komentuj


Przeczytaj poprzedni wpis:
Pożar w bloku przy ul. Wróblewskiego w Krośnie.

Policjanci pracują nad ustaleniem przyczyny pożaru, który wybuchł w piwnicy jednego z krośnieńskich bloków. Na szczęście, dzięki szybkiej interwencji strażaków,...

Zamknij