Spotkanie z Bartłomiejem Wadasem
Autor: Redakcja pt, 15 Sty 2016 07:43 | Kategorie: NAJCIEKAWSZE, Podróże | Dyskusja : 0 komentarzy

W poniedziałek 25 stycznia w Piwnicy PodCieniami odbędzie się pierwsze w tym roku Spotkanie z podróżnikiem. Na wyprawę do Wietnamu i Kambodży zaprasza znany podróżnik Bartłomiej Wadas.

wietnam1

Podróżnik zaprasza na opowieść o dalekiej Azji. Tym razem odwiedzimy najbogatsze państwo świata, spędzimy noc w nigdy nie zasypiającym Bangkoku, obejrzymy jeden z cudów świata czyli Angkor Wat. Popłyniemy łodzią w głąb delty Mekongu, sprawdzimy czy w Sajgonie jest aż taki sajgon. Wykąpiemy się w Morzu Południowochińskim. Będziemy jednymi z 45 milionów użytkowników wietnamskich motorków. Wejdziemy w głąb tuneli Vietkongu, zdobędziemy słynne Hamburger Hill. Oglądniemy plantacje ryżu a także….
Zapraszamy w podróż do Kataru, Tajlandii, Kambodży i Wietnamu czyli blisko 9000 kilometrów od Polski.

Spotkanie odbędzie się 25 stycznia 2016 r., o godz. 18.00 w Piwnicy PodCieniami, ul. Rynek 5, w Krośnie. Wstęp wolny. Organizatorem spotkań jest Muzeum Rzemiosła w Krośnie. Projekt realizowany jest przy pomocy finansowej Gminy Miasto Krosno.

wietnam6

Bartłomiej Wadas (Gliwice) – rocznik 1975. Z wyboru nigdy nie należał do organizacji propagujących turystykę górską. W turystyce, podróżach i wyprawach ukierunkowany przede wszystkim na wschód. W 2003 roku założył i do dnia dzisiejszego prowadzi stronę internetową www.beskid-niski.pl. Współautor przewodnika turystycznego “Beskid Niski. Od Komańczy do Wysowej”. Miłośnik gór wszelakich a przede wszystkim Beskidu Niskiego. Jako podróżnik amator odwiedził w ostatnich latach Wietnam, Kambodżę, Gwatemalę, Nikaraguę, Honduras, Salwador, Tajlandię, Malezję, Singapur, Indie, Uzbekistan, Gruzję. Ponadto pasjonat lotnictwa, od blisko 30 lat kibic Piasta Gliwice i miłośnik dobrej książki.

25 stycznia (poniedziałek) G.18.00
Piwnica PodCieniami, Rynek 5, Krosno
Wstęp wolny

Komentuj


Przeczytaj poprzedni wpis:
25 rocznica katastrofy śmigłowca

Krośnieńscy policjanci uczestniczyli w uroczystościach, które odbyły się w 25 rocznicę katastrofy śmigłowca w Cisnej. Komenda Miejska Policji w Krośnie...

Zamknij