Krośnieński sztab WOŚP z rekordem i … medalem
Autor: Redakcja pon, 13 Mar 2017 09:36 | Kategorie: NAJCIEKAWSZE, Wydarzenia | Dyskusja : 0 komentarzy

W trakcie 25 finału, krośnieński sztab zanotował rekordową sumę 153 tysięcy 634 złote 57 groszy. Przypomnijmy, ubiegłoroczna suma zbiórki wyniosła 102 tysiące 299 złotych 98 grosze.

Można mówić o rekordach właściwie w każdej dziedzinie działalności WOŚP. We wtorek 7 marca fundacja ogłosiła, że na wsparcie medycyny zebrano ogółem 105 milionów 570 tysięcy 801 złotych 49 groszy. Jest to kwota najwyższa od początku funkcjonowania fundacji. Cieszymy się bardzo, że kwota 153 tysięcy 634 złote 57 groszy, którą w tym roku zanotowaliśmy przyczyniła się do zwiększenia ogólnego rekordu. Wszystkim osobom, instytucjom, firmom i wolontariuszom chcemy gorąco podziękować. Każdy Wasz gest, wrzutka do puszki i pomoc przyczyniły się do kwoty, jaką zanotowaliśmy w trakcie jubileuszowego 25 finału WOŚP w Krośnie– mówią przedstawiciele krośnieńskiego sztabu.

Krośnieński sztab WOŚP znalazł się w gronie sztabów, które otrzymały medal dla najbardziej zaangażowanych w działania Fundacji.

pp

Komentuj


Przeczytaj poprzedni wpis:
Ul. Jasna w Krośnie nieprzejezdna

Jak informują nas mieszkańcy ul Jasnej, od tygodnia informowano Urząd Miasta, że coś niedobrego dzieje się z nawierzchnią i grozi...

Zamknij