„Twarze tajfunu”. Krośnieńskie Spotkania z Podróżnikami
Autor: Redakcja pt, 17 Mar 2017 12:36 | Kategorie: Kultura, NAJCIEKAWSZE | Dyskusja : 0 komentarzy

W marcu w ramach Krośnieńskich spotkań z podróżnikami gościć będziemy Małgorzatę Szumską z prelekcją „Twarze Tajfunu, o poszukiwaniu szczęścia na Filipinach”.

Podróżniczka opowie o Filipinach – raju na ziemi, który z powodu tajfunu zamienił się pewnego dnia w piekło. O człowieku. O magii i voodoo. O walkach kogutów. O walce o przetrwanie. O lady boy’ach. O dzieciach i lalkach.
„Kiedy stracisz dom, pracę, meble, ubrania pozostaje Ci tylko radość z tego, że nie straciłeś nikogo z rodziny… bo człowiek rodzi się po to by być szczęśliwym, jeśli nie jesteś szczęśliwy, to znaczy, że coś źle robisz ze swoim życiem.”
To opowieść o szczęściu…

Spotkanie odbędzie się 27 marca 2017 r. o godz. 18.00 w Piwnicy PodCieniami w Krośnie, ul. Rynek 5. Organizatorem spotkań jest Muzeum Rzemiosła w Krośnie. Patronat medialny objęli: Polskie Radio Rzeszów, Tygodnik Nowe Podkarpacie, portale Krosno24, Imprezy Podróżnicze, a także portal i telewizja tvPodkarpacie.pl. Projekt realizowany jest przy pomocy finansowej Miasta Krosna.

Meg Małgorzata Szumska, aktorka, pisarka i podróżniczka cierpiąca na niespożyty nadmiar energii i kreatywności. Gdyby nie prowadziła pensjonatu w Górach Złotych, pewnie usypałaby w Indiach mandalę widoczną z kosmosu, lub wykuła kolejnego prezydenta na Mount Rushmore. Autorka książek „Zielona Sukienka” oraz „Twarze Tajfunu”.

Komentuj


Przeczytaj poprzedni wpis:
Niekończące się pożary!

Długo utrzymująca się zimowa aura w obecnym roku spowodowała, że pierwszy pożar suchej trawy odnotowano dopiero 24.02.2017r. o godz. 20:48,...

Zamknij