Grycan, Cosmedica oraz Apart w VIVO! Krosno
Autor: Redakcja wt, 25 Kwi 2017 10:48 | Kategorie: Najważniejsze, Wydarzenia | Dyskusja : 0 komentarzy

Tzw. „tenant mix” krośnieńskiego projektu handlowego VIVO! będącego własnością austriackiego inwestora IMMOFINANZ, powiększył się o trzy kolejne marki: Grycan, Cosmedica oraz Apart. Co więcej, dzięki VIVO! Krosno każda z nich będzie miała możliwość zadebiutowania na terenie miasta. Prace budowlane związane z projektem realizowane są zgodnie z harmonogramem, a otwarcie centrum handlowego planowane jest na IV kwartał 2017.

Grycan to znany producent najlepszych lodów na rynku polskim. Firma proponuje różnego rodzaju desery oraz lody bezglutenowe, gałkowe, jak i tradycyjne. Pierwsza kawiarnia Grycan w Krośnie będzie miała łączną powierzchnię ok. 120 m. kw.

Cosmedica to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. W VIVO! Krosno marka ta zaprezentuje swoją ofertę na powierzchni ok. 170 m kw.

Apart to nie tylko lider na polskim rynku jubilerskim, ale także najbardziej znana i ceniona marka w tym sektorze. W najnowszym krośnieńskim centrum handlowym zadebiutuje ona na powierzchni prawie 100 m kw.

Dzięki naszym projektom umożliwiamy najemcom nie tylko ekspansję w znaczeniu przyrostu ilości posiadanych salonów, ale także stwarzamy im szansę zaistnienia w nowych miastach. Trzech kolejnych debiutantów w VIVO! Krosno to najlepszy przykład potwierdzający tę tezę- skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ. Prace na placu budowy idą pełną parą. Wkrótce zakończymy ich kolejny ważny etap, zawieszając wiechę. Po tym zaś będziemy w pełni skupiali się już tylko na przygotowaniach do wielkiego otwarcia- dodała.

Krośnieńska inwestycja jest prowadzona przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Informacje o IMMOFINANZ
IMMOFINANZ to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe STOP SHOP, VIVO! oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 4,0 mld euro (z wyłączeniem Rosji), obejmujący ponad 240 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie. Więcej informacji dostępnych jest na: http://www.immofinanz.com

Przemysław Wardęga

Komentuj


Przeczytaj poprzedni wpis:
Rowerem na Ural…

26 kwietnia (środa) br. w Czytelni Głównej Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej odbędzie się spotkanie z Agnieszką Martinką – autorką książki „Połowinka....

Zamknij