NAJCIEKAWSZE Wydarzenia 

Krośnieński Anioł w natarciu

Wczoraj odbyła się pierwsza sesja fotograficzna „Krośnieńskiego Anioła”, akcji mającej na celu promocję miasta oraz partnerów projektu. Wkrótce wystartuje akcja promocyjna a tymczasem kilka informacji na jej temat.

Krosno jest znane w świecie m.in ze szkła i nafty. Za obydwoma tymi rzeczami kryją się wielkie fortuny i potężny przemysł. To właśnie jest naszą inspiracją. Chcemy pokazać Krosno jako miasto w którym oprócz tego, że stoi w nim pomnik Ignacego a na rynku mamy CDS, to można tutaj robić biznes. Chcemy poprzez obrazy wskazać, że pośród znanych dla nas pocztówkowych ujęć jest klimat do robienia interesów. Rozpalimy wśród krośnian chęć do brania życia w swoje ręce. Poprzez naszą akcję zasygnalizujemy inwestorom, że dobrze jest mieć swoją firmę lub jej oddział w Krośnie, że są tu ludzie którzy pomogą im ten biznes poprowadzić.

„Chcemy poprzez wspólne działania promujące nasze firmy, promować również Krosno, jako miasto w którym coś się dzieje, że może być tutaj modnie i nowocześnie, że można zrobić coś ciekawego” – mówi Ewa Smolińska właścicielka Butiku Angel. Do pierwszej sesji użyliśmy kilku stylizacji z wykorzystaniem ubrań m.in takich firm jak: S. Olivier, Moss Copenhagen, Gestuz i H&M.

W rolę Krośnieńskiego Anioła wcieliła się młoda krośnianka Angelika Hejnar, studentka filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Nasza modelka stawia pierwsze kroki w branży modelingu i reklamy ale jej talent da się wyczuć już po pierwszych kadrach. Połączenie pięknej kobiety w modnych ciuchach i charakterystycznym miejscu to zawsze dobra kombinacja do kampanii reklamowej. Zapraszamy do obejrzenia portfolio Angeliki na Maxmodels oraz do śledzenia jej konta na Instagramie.

Wkrótce zaprezentujemy owoce naszej pracy w kolorze ;)

 

 

2 Thoughts to “Krośnieński Anioł w natarciu”

  1. Ola Stodółka

    Fajny projekt, tylko czemu ubrania z H&M? Ani to luksus, ani Podkarpacie. Są w Krośnie i okolicach zdolni projektanci ubrań i dodatków. Służę kontaktami.

  2. Beata Czekańska

    Zgadzam się z przedmówczynią. Mamy zdolnych ludzi w Krośnie z zakresu mody i modelingu.b

Dodaj komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty pracy Krosno – Sanok

Poszukiwani do pracy w Krośnie: Kucharz - pomoc kuchenna lub osoba dająca sobie radę w kuchni. Pizzer Kelnerka / Kelner...

Zamknij