Regulamin
Autor: Redakcja śr, 3 Lut 2010 10:43 | Kategorie: | Dyskusja : 0 komentarzy

Regulamin Serwisu NEON.INFO.PL

1. Używanie słów wulgarnych i obrażanie innych Użytkowników neon.info.pl jest zabronione. Dopuszczamy ironię, ale wszystko ma swoje granice.
2. Staraj się pisać poprawnie, bez błędów językowych.
3. Pisząc nową wiadomość zwróć uwagę na to, aby znalazła się w odpowiednim dziale. Pisz na temat.
4. Precyzyjnie formułuj swoje wypowiedzi i pytania.
5. Jeżeli podasz w treści swój adres email musi on być taki sam jak w profilu konta.
6. Komentarze nie są miejscem na reklamę innych konkurencyjnych serwisów, portali itp. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione.
7. Zabronione jest umieszczanie wpisów naruszających polskie prawo lub ogólnie przyjęte normy społeczne.
8. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, wyłącznie za jego zgodą oraz bez ingerencji w treść.
9. Kategorycznie zabrania się podawania jakichkolwiek danych osobowych osób trzecich w tym numerów telefonicznych, komunikatorów itp.
10 Administrator i moderatorzy mają prawo do zmiany , komentarza bez ostrzeżenia.
11 NEON.INFO.PL zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podawania przyczyny.
12. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania i może być w każdej chwili zmieniony.
13. Ostateczna interpretacja regulaminu leży zawsze po stronie moderatora lub administratora.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu  wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Oświadczasz, że wszystkie grafiki i fotografie zamieszczane przez Ciebie na forum są Twojego autorstwa i zezwalasz Redakcji Serwisu NEON.INFO.PL na użycie ich do publikacji w ramach Serwisu NEON.INFO.PL z uwzględnieniem twojego nicka lub imienia i nazwiska jako autora.

Skrypt serwisu i forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z serwisu i forum. Adres email jest wykorzystywany dla potwierdzenia podanych danych wysłania istotnych informacji dotyczących funkcjonowania serwisu oraz podania hasła i przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare.

Komentuj